Головна » Новини » Благодійність » Майже тону круп зібрали рівненські школярі для безпритульних тварин (ФОТО)

Майже тону круп зібрали рівненські школярі для безпритульних тварин (ФОТО)

4 жовтня в Україні відзначали День захисту тварин. З цієї нагоди Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провели акцію збору коштів та продуктів для передачі їх тваринам з приватних притулків.

На сьогодні зібрано близько 1000 кг  круп, 50 кілограмів сухого корму та 757 гривень для закупівлі круп – такий вагомий і об’ємний підсумок традиційної загальноміської акції “Потурбуйсь – і будуть жити!”.

Варвара РИСКОВА педагог ЕкоЦентру ПДМ:

Тепер починається доставка адресної допомоги – Ніні Кондратюк у с.Здовбиця, Оксані Василець у м.Костополь та до Рівненського стерилізаціійного центру безпритульних тварин. Сподіваємося “мордочки і хвостики” будуть задоволені! Усім, хто долучився до акції, дуже дякуємо!

В акції взяли участь  ЗОШ № 25 (294 кг), НВК № 17 (42 кг), НВК № 1 (27 кг), ЗОШ № 8 (100 кг), НВК № 14 (100 кг), ЗОШ № 3 (100 кг), ЗОШ № 23 (30 кг), НВК № 12 (90 кг), РУГ (50 кг), ЗОШ № 5 (30 кг), ЗОШ № 4 (65 кг), ЗОШ № 6 (10 кг), ЗОШ № 10, 20, РНРЦ «Особлива дитина» (по 2 кг), РКГ “Престиж”, ПДМ (20 кг та 757 гривень зібраних спільним коштом для закупівлі круп).

 

 


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар