Головна » На експорт » Новини Рівненщини » На Рівненщині відкриють перший в Україні дитячий майданчик на протипожежну тематику

На Рівненщині відкриють перший в Україні дитячий майданчик на протипожежну тематику

Дитячий майданчик на протипожежну тематику «Юний пожежний» відкриють у Здолбунові в п’ятницю, 19 жовтня. Він діятиме на території міського гідропарку. 

Як розповів начальник Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Денис Гринюк, досі схожих майданчиків не встановлювали ніде. Для його облаштування навіть замовляли індивідуальний проект. Наразі роботи з обладнання майданчика вже майже завершено.

Тож у п’ятницю, 19 жовтня, 0 12.00 відбудеться офіційне відкриття, до якого організатори запрошують долучитися і малюків, і дорослих. Під час заходу діти матимуть змогу ознайомитися з пожежною технікою, спробувати себе у ролі рятувальників та більше дізнатися про цю професію.

Нагадаємо, проект «Влаштування дитячого ігрового майданчика «Юний пожежник» став одним з переможців цьогорічного конкурсу підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад району.


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар