Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Пріоритети розвитку Рівненщини до 2030 року?

Пріоритети розвитку Рівненщини до 2030 року?

Розвиток інфраструктури за рахунок іноземних грантів, сприяння малому та середньому бізнесу, а також створення хабів та інкубаторів ідей для активізації населення.

Такі напрацювання робочої групи Проекту стратегії розвитку Рівного на період до 2030-го року. Їх презентував начальник управління з питань стратегічного розвитку міста Сергій Гемберг.

Основою для розробки проекту став освітній грант від Агентства США з міжнародного розвитку. Його міська рада виграла у минулому році. Напрацювання Проекту стратегії розвитку Рівного у майбутньому повинні обговорити з експертами, після чого готовий проект затвердять як дорожну карту депутати Рівнеради.

– Рівне буде одним із лідерів Північно-Західної частини України. Відкритим для людей. З можливістю самореалізації. Містом – відкритим для туристів. З креативною економікою, середнім і малим бізнесом. Наші профілі: компактність, мобільність, і середній та малий бізнес. Головна в цьому трикутнику – людина, – розповів начальник управління з питань стратегічного розвитку Рівного Сергій Гемберг.


Актуально

Рівненські нацгвардійці занурились в опорлонку на Водохреще

Рівненська частина 3055 Національної гвардії України традиційно зустрічала перший день Водохреща, 19 січня, разом з …

Залишити коментар