Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Здолбунівським безробітним презентували Рівненський центр професійно-технічної освіти

Здолбунівським безробітним презентували Рівненський центр професійно-технічної освіти

У приміщенні Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний захід «Презентація навчального закладу – Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» для безробітних громадян, переважно молоді. Презентацію провів майстер виробничого навчання Рівненського навчального відділення Анатолій Шолудько.

Безробітні отримали детальну інформацію про переваги навчання в центрі у порівнянні з іншими навчальними закладами професійно-технічної освіти для дорослого населення: безкоштовне навчання, менший термін навчання, сучасна матеріальна та технічна бази, кваліфіковані педагоги, гуртожиток тощо. Гість також поінформував учасників заходу про перелік професій, які можна здобути у навчальному закладі та у його відділеннях по області. Більше уваги Анатолій Петрович зосередив на професійному навчанні за професією «бармен», де він є майстром виробничого навчання. Продемонстрував він і невеличке відео, на якому слухачі навчального закладу за професією «бармен» демонструють свої професійні вміння під час виробничого навчання.

Безробітні отримали інформаційні листівки про Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар