Головна » Новини » На Рівненщині померла породілля

На Рівненщині померла породілля

У Володимирці на Рівненщині позавчора померла 22-річна породілля.

Завідувач акушерського відділення Володимирецької центральної райлікарні Сергій Буравський розповідає, що пологи минули добре і жінку планували вже виписувати.

– Так, у нас померла після пологів молода жінка. Після пологів все було добре. Перебіг у неї був нетиповий. Тривалий час вона почувалася досить добре. Миттєва форма, більше всього, сепсису, тобто інфекції. Але наразі нічого не можу сказати – лише після заключення експертів. Попередньо, це не пов`язано з пологами. Тривалий час воно взагалі себе ніяк не проявляло. А потім дуже швидко почало прогресувати. Ми викликали і обласних спеціалістів, але, на жаль, врятувати не вдалося, – говорить Сергій Буравський. – Не можна сказати, що породілля була без нагляду. Її оглядали спеціалісти. За 20 років моєї роботи це перший такий випадок. Ми намагаємося з`ясувати зараз, що призвело до такого наслідку.

За його словами, з дитиною наразі все гаразд.

– Ми її переводимо у відділення патології новонароджених для дообстеження. Адже однією з причин летального випадку може бути якась інфекція, – додає лікар.

У поліції ж розпочали кримінальну справу щодо неналежного виконання обов`язків медиками. Про це розповіла Ольга Олійник із відділу комунікації поліції області.

– Слідчі Володимирецького відділення поліції проводять досудове розслідування за ч. 1 ст. 140 КК України, тобто неналежне виконання професійних обов`язків медичними працівниками, що призвело до смерті 22-річної жінки у медичному закладі, – каже Ольга Олійник.

– Ніхто з медиків ні за клінічними проявами, ні за аналізами не міг щось таке запідозрити. Тобто сказати, що це вина нашого колективу, об`єктивних причин немає, – зазначає Сергій Буравський.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар