Головна » Новини » У Рівному відбувся молитовний сніданок

У Рівному відбувся молитовний сніданок

У Рівному вже вдруге відбувається ініційований головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком молитовний сніданок. На зустріч у ресторан «Спорт» були запрошені нардепи, очільники правоохоронних структур, чиновники, священики, бізнесмени, а також військові, родичі загиблих героїв.

Сніданок розпочали спільною молитвою. Також до слова запросили архієпископа Рівненського та Острозького УПЦ КП Іларіона, митрополита УПЦ Анатолія та керуючого Рівненсько-Волинською єпархією УАПЦ єпископа Рівненського і Волинського Гавриїла.

Олексій Муляренко ділиться – у такий спосіб представники влади збираються, аби за спільним столом обговорити нагальні проблеми країни.

– Ідея запозичена із загальнонаціональних молитовних сніданків. Вже другий рік поспіль ми таким чином об’єднуємо актив області за одним столом задля спільної молитви. Обрали саме цей день не випадково – напередодні великого християнського свята та Дня захисника вітчизни. Ми пішли трохи далі – адже домовились зустрічатись щомісяця на невеликі молитовні сніданки. Вони мають назву «Духовні ранки». Мета зустрічей – спілкування, вивчення Книги книг, спілкування на духовні теми і об’єднання навколо спільної мети. Маємо робити все, щоб підвищувати духовність, – каже Олексій Муляренко.

Стосовно витрачених коштів голова ОДА каже: Це не кошти з обласного чи міського бюджету. Це меценатська підтримка.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар