Головна » На експорт » Новини Рівненщини » З нагоди професійного свята педагогам Сарненщини вручили винагороди

З нагоди професійного свята педагогам Сарненщини вручили винагороди

З нагоди Дня вчителя у Будинку культури Сарн зібралися кращі педагоги району. З професійним святом їх особисто привітав голова обласної ради Олександр Данильчук, а художні колективи Сарненщини підготували концертну програму.

Урочистості розпочалися з вітального слова голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука. За його словами, район непогано розпочав новий навчальний рік, зокрема, чимало шкіл забезпечили комп’ютерною технікою, обладнали кілька комп’ютерних класів, на що з бюджету було витрачено понад 5 млн.грн. Також на Сарненщині задоволені підготовкою навчальних закладів та самих вчителів до роботи за вимогами Нової української школи. Закуплено та встановлено нове сучасне обладнання та меблі, педагоги пройшли необхідне навчання та успішно почали впроваджувати освітянську реформу. Тому, кращим педагогам району голова РДА вручив Почесні грамоти Міністерства освіти та науки. Крім того, з нагоди професійного свята, вчителі району отримали грошову винагороду в розмірі посадових окладів.

Голова ради разом з депутатом Людмилою Мариніною вручати Почесні грамоти, відзнаки та цінні подарунки Рівненської обласної ради педагогам і керівникам навчальних закладів Сарненського району. Особисте вітання від Олександра Данильчука просто на сцені отримала і Людмила Мариніна – як директор Цепцевицької ЗОШ.

Рівненська обласна рада.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар