Головна » На експорт » Новини Рівненщини » У Рівненському обласному центрі комплексної реабілітація інвалідів триває капітальний ремонт

У Рівненському обласному центрі комплексної реабілітація інвалідів триває капітальний ремонт

Трьохповерхова будівля розташована в Олександрії, що в Рівненському районі. Її збудували майже півстоліття тому. Раніше це був дитячий табір. А з вересня цього року тут активно працюють будівельники.

Перший заступник голови ОДА Віталій Ундір разом із директором департаменту будівництва та архітектури Рівненської ОДА Ярославом Мазярчуком проінспектували хід робіт.

«На жаль, на Рівненщині з кожним роком людей з особливими потребами все більшає. Вони повинні почувати себе соціально захищеними. Ми капітально ремонтуємо центр. Тут вже демонтували старе шиферне покриття, прогнилі крокви та мурлати. Натомість, встановили деревяні конструкції та нове покриття з метало-черепиці. Тепер у приміщенні корпусу є система опалення, прокладена нова електропроводка та кабелі пожежної сигналізації. Окрім цього, частина цоколю утеплена пінопластом», – зазначає Віталій Ундір.

Нині особи з інвалідністю проживають у лікувальному корпусі, а після реконструкції перейдуть у новий, де планують створити 50 ліжко місць. Тут люди проживатимуть у більш комфортних умовах. Для безперешкодного доступу до приміщення встановлять два підйомники та пандус.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар