Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Рівненщина на чемпіонаті України здобула 22 медалі

Рівненщина на чемпіонаті України здобула 22 медалі

22 медалі, серед яких 14 золотих, 6 срібних та 2 бронзові, здобули спортсмени Рівненщини на чемпіонаті України з плавання серед ветеранів (категорія «Мастерс»). Змагання проходили 28-30 вересня в Житомирі.

На цих змаганнях наші спортсмени віком від 30 до 74 років виступали у шести вікових групах. Єдина жінка в команді Наталія Сімчук завоювала  5 золотих та 1 срібну медаль. Три «золота» та одне «срібло» привіз Олександр Лустюк. Найстарший за віком в команді учасник 73-річний Валерій Нестеренко також здобув 3 золоті медалі.

Кандидат в майстри спорту Сергій Манько здобув 2 «золота», 1 «стрібло» та 1 «бронзу». Крім того, на дистанції 400 м комплексного плавання спортсмен встановив рекорд України з результатом 5:35:43.

Також 1 золотою та 2 срібними нагородами поповнив свою скарбничку Олександр Бірюков. Одне «срібло» та одна «бронза» – у Івана Давидюка. На один крок від п’єдесталу опинився ще один учасник змагань Віктор Шилюк – в обох запливах він фінішував четвертим.

Загалом на чемпіонаті України з плавання серед ветеранів спортсмени з Рівненщини в командному заліку показали високі результати.

Здолбунівська районна державна адміністрація


Актуально

На Рівненщині горіла квартира

14 грудня у Здолбунові 2 в одному із будинків горіла квартира. Займання виникло в оселі …

Залишити коментар