Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Розминка від чемпіона

Розминка від чемпіона

Вже сім сезонів поспіль кращі спортсмени Рівненщини подорожують всіма куточками нашої області і знайомлять підростаюче покоління зі світом фізичної культури, спорту і здорового способу життя.

Ініціатором і засновником заходу «Розминка від чемпіона» є обласний центр фізичного здоровя населення «Спорт для всіх». Розпочалися активності і з початком цього навчального року.

Черговий етап спортивного свята відбувся у селі Воронки Володимирецького району. На базі тамтешнього НВК пройшла зустріч з майстром спорту України міжнародного класу з регбіліг, гравцем РК «Поділля» Вадимом Полюховичем. Спортсмен вже є багаторазовим учасником таких заходів, тому завжди легко знаходить спільну мову з дітьми.

Цього разу зі школярами обговорювали не лише правила гри в регбіліг і тренування професійних атлетів, а й особливості розвитку цього виду спорту в Україні та світі та найсильніших його представників. Зокрема, гість розповів, що вже багато років є фанатом регбійного клубу «Тулуза», котрий традиційно формує основний «кістяк» збірної Франції, є 19-разовим переможцем чемпіонату Франції і одним з найсильніших колективів Старого Світу.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар