Головна » На експорт » Новини Рівненщини » На Майдані Незалежності відбудеться благодійна акція-флешмоб

На Майдані Незалежності відбудеться благодійна акція-флешмоб

28 вересня 2018 року о 14.00 на Майдані Незалежності  відбудеться благодійна акція-флешмоб «Усиновлення це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

Організатори акції – Служба у справах дітей Рівненського міськвиконкому, благодійний фонд «Майбутнє дітям України»,  ГО«Міжнародна місія АГАПЕ», Альянс «Україна без сиріт» .

 Акція присвячена Дню усиновлення, який традиційного відзначається в Україні 30 вересня. У зв’язку із великою суспільну значущістю  усиновлення  в  забезпеченні права  кожної  дитини  на виховання в сім’ї та з метою підтримки та розвитку національного усиновлення, зазначається в Указі Президента України від 27.11.2008 року, встановлено державне свято України – День усиновлення.

          На обліку в службі у справах дітей Рівненського міськвиконкому перебуває 197 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них:  167  –  влаштовано на виховання у сім’ї опікунів та піклувальників, 29 дітей можуть бути усиновлені в тому числі 6 дітей, які виховуються в інтернатних закладах.

 Рівненська міська рада.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар