Головна » Новини » Юні важкоатлети Здолбунівщини – найкращі в області

Юні важкоатлети Здолбунівщини – найкращі в області

У Костополі 22-23 вересня відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 15 років. Здолбунівщину в цих змаганнях представили вихованці відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради.

Прикметно, що з 11 юнацьких вагових категорій у шести чемпіонами стали саме важкоатлети з нашого району.

Отож, чемпіонами області серед юнаків та дівчат до 15 років стали учні Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський (в/к до 45 кг), Павло Крашановський (в/к до 55 кг) та Василь Устименко (в/к до 67 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Артур Романюк (в/ к до 73 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Максим Демчишин (в/к до 61 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша (в/к понад 81 кг) Срібну медаль чемпіонату виборов учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов (в/к 38 кг), бронзові медалі – в учня Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Ярослава Мудрого (в/к до 38 кг) та учня Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дениса Шолудька (в/к до 61 кг).

Підготували спортсменів до змагань заслужений тренер України, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Гордійчук, тренер-викладач, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Сергій Астахов та тренер-викладач, майстер спорту з важкої атлетики Дмитро Марчук.

Дирекція ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області.

 


Актуально

У Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”

21 грудня  у Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”. На заході …

Залишити коментар