Головна » Новини » Благодійність » Родина Блащуків терміново потребує допомоги!

Родина Блащуків терміново потребує допомоги!

19-річна Діана Блащук має важку прогресуючу спіноцеребелярну мозочкову атаксію — атрофію, яка їй передалася від батька. 43-річний Михайло Георгійович хворіє 26 років. Останні шість він прикутий до візка. Діану від цього може врятувати лише постійна реабілітація.

У сім’ї є ще двоє молодших дітей — 13-річна Настя і 7-річний Давид, вони теж мають проблеми зі здоров’ям. “Чоловік має першу групу інвалідності. Захворів ще в 17 років. Чотири роки тому в Діани виявили таке ж захворювання.

Від інвалідного візка її може врятувати лише постійна реабілітація. Вона мужньо приймає лікування з болючими ін’єкціями, двічі на рік — плазмоферез. Цього року їй призначили третю групу інвалідності. Через три роки знову на комісію. Пропонували другу групу, але лише на рік.

Розповідає мама: “Я погодилася на третю, бо Діані важко проходити всі ті процедури. У Насті виявили гіперінсулінізм — надмірний інсулін. Повинна постійно приймати дорогі препарати і спеціальне харчування на оливковій олії. Давиду у півроку лікарі невдало прокололи барабанну перетинку. Довелося оперувати. Він 6 годин не міг вийти з наркозу.

Внаслідок перестав перевертатися й повертати голову, відставав в розвитку на рік. Я приклала максимум зусиль, щоб усе те виправити. Зараз він розвивається нормально. Але через відсутність імунітету, постійно хворіє з ускладненнями. Наша сім’я рада будь-якій допомозі.

Чоловік постійно потребує памперсів третього розміру. Потрібні мийні засоби, порошок, мило, предмети гігієни. Тому змушені звертатися до людей. Самі намагаємося допомагати ще й іншим важкохворим дітям. Настя малює і продає свої картини. Половина виручки йде на лікування Діани, решта для діток, які мають так звану “хворобу метелика” — тонку шкіру. Останні три роки допомагаємо Межиріцькому дитячому інтернату, що на Рівненщині. Випрошуємо і збираємо речі, купляємо іграшки, солодощі та подарунки для іменинників, — Реквізити для допомоги: Картка Приватбанку: 5168 7420 2526 4460 (Блащук Оксана Віталіївна), контакти: 099 165 6960 або 098 037 24 61.”


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар