Головна » На експорт » Новини Рівненщини » У Гощанському районі викрадено понад 2 км електромереж

У Гощанському районі викрадено понад 2 км електромереж

Крадіжка такого масштабу трапилася на Рівненщині чи не вперше. Злочинці зрізали електропровід на лінії 10 кВ від ПС «Бочаниця» з 34 прогонів (відстань між опорами). В гонитві за наживою (викрадені електропроводи – це 1,2 т алюмінію) крадіїв не зупинила навіть небезпека смертельного ураження – лінія була під напругою! Крім того, своїми незаконними діями невідомі позбавили мешканців Бочаниці резервного живлення.

Обстеження місця злочину свідчить про те, що крадії піднімалися на кожну опору і зрізали провід. Судячи з точності та об’ємів робіт, робили це вдень.

Вказана повітряна лінія знаходиться у полі за 300-400 м від села Бочаниця. Тут щодня працюють селяни, та, на жаль, як і у більшості випадків, коли скоюється крадіжка чи пошкодження електрообладнання, серед місцевого населення свідки не знаходяться.

«Рівнеобленерго» закликає місцеве населення не приховувати інформацію про злочинців і повідомляти її поліції, яка розпочала кримінальне провадження у цій справі. Адже подібні зухвалі вчинки – це не лише збитки для енергопостачальної компанії, це ще й загроза надійному та безперебійному електропостачанню, а також – життю і здоров’ю людей.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар