Головна » Новини » Культура » Рівненський письменник отримав престижну літературну премію

Рівненський письменник отримав престижну літературну премію

У музеї сучасного українського мистецтва м. Луцька назвали автора кращого історичного роману, вперше оголосивши лауреата премії імені Івана Корсака. Про це повідомляє сайт Острог.Район. 

Нагородження переможця відбулося в неділю, 15 вересня, – у день, коли відомому журналістові, письменнику Іванові Корсаку виповнилося б 72 роки. Премію заснувала родина письменника у співпраці з видавництвом «Ярославів Вал».

Лауреатом премії Івана Корсака став письменник з Острога, філософ, публіцист, професор НаУОА Петро Кралюк. Номінували письменника за його історичний роман «Синопсис».

Переможець отримав медаль та грошовий приз – 50 тисяч гривень.

Як повідомляє Таблоїд Волині, лауреата таємним голосуванням визначало компетентне журі. Для перемоги твору було необхідно, щоб він відповідав основним вимогам – був присвячений історії України, написаний українською та мав великий читацький розголос.

Загалом на конкурс було подано 12 робіт (ще 7 надійшло, коли збіг термін прийому заявок, тож їх автоматично внесуть до списку конкурсантів 2019 року) . З них було обрано чотири (узявши приклад із Нобелівського комітету, конкурсантів не розголошували) – а з цих чотирьох одноголосним рішенням журі й було обрано переможця.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар