Головна » На експорт » Новини Рівненщини » На Рівненщині нова традиція – вітати «Кращих працівників лісу»

На Рівненщині нова традиція – вітати «Кращих працівників лісу»

16 вересня працівники лісової галузі України відзначали професійне свято. Напередодні в Міському будинку культури Рівненщини відбулися урочистості, де нагороди отримали кращі за підсумками року фахівці. Від обласної ради лісівників Рівненщини привітав перший заступник голови Сергій Свисталюк.

Перш, ніж вручити почесні грамоти обласної ради, Сергій Свисталюк подякував усім працівникам лісового господарства за віддану щоденну працю, за розвиток та впровадження нових сучасних технологій. «Усі розуміють, що наші ліси – це не лише легені Полісся. Це, передусім галузь, яка тримає економіку краю, є однією з таких, що творять бюджет. А це, у свою чергу, добробут людей», – зауважив Сергій Свисталюк.

Окрім обласної ради та облдержадміністрації, працівників лісової галузі привітали колеги з ДСНС, які сьогодні також відзначають своє професійне свято, та працівники Нацполіції.

Начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Віталій Сухович вручив відомчі нагороди 72 працівникам лісового господарства Рівненщини, ще 153 працівники відзначені Грамотами обласного управління.

Також Почесними Грамотами Кабінету Міністрів України нагородили директора ДП «Костопільський лісове господарство» Олександра Мелещука та лісничого Соснівського лісництва ДП «Соснівське лісове господарство» Володимира Яніцького.

Варто зауважити, що цього року на Рівненщині започаткували нову традицію – вручати спеціальну відзнаку «Кращий працівник». Такі нагороди до свята отримали представники всіх лісгоспів Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

41791744_2158728154409189_5413482002282184704_n.jpg

Довідково. День працівників лісу закріплений Указом Президента Україні від 28 серпня 1993 року № 356/93 і святкується у третю неділю вересня.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар