Головна » На експорт » Новини Рівненщини » На Рівненщині триває підготовка до міжнародної наукової конференції

На Рівненщині триває підготовка до міжнародної наукової конференції

Під час засідання організаційного комітету під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко обговорили основні деталі проведення заходу.

«Як відомо, 2018-й рік в Україні оголошено Роком охорони культурної спадщини. Тому, аби привернути увагу до проблематики у цій сфері, а також розвитку туризму, ми запланували проведення такого масштабного міжнародного заходу. Він пройде під гаслом «Наша спадщина: де минуле зустрічається з майбутнім». До нас приїдуть науковці та музейники не лише з України, а й з Німеччини та Польщі», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Захід проведуть 5-6 жовтня на базі Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Окрім пленарного та секційних засідань в його рамках зберуть круглий стіл «Інноваційні технології в музейній, бібліотечній та архівній справі». Програма наукової конференції включає і виїзд на об’єкти культурної спадщини Рівненщини, зокрема, Корецького та Березнівського районів. За напрацюваннями учасників видадуть науковий збірник близько 60 авторів – з Києва, Львова, Маріуполя, Ужгорода, Польщі, Німеччини, а також місцевих краєзнавців.

Рівненська обласна державна адміністрація


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар