Головна » Новини » Кримінал » У поліції вияснили хто насправді побив 10-річну школярку з Рівного

У поліції вияснили хто насправді побив 10-річну школярку з Рівного

9 вересня до поліції звернулася рівнянка, що близько 14 години двоє старшокласниць віком 14 років нанесли тілесні ушкодження її 10-річній доньці у виді забою м’яких тканин обличчя.

Дівчинка гуляла разом зі своїми чотирма друзями на вулиці. У цей час між нею та ще двома дівчатами, які також гуляли неподалік, виник конфлікт, який тривав близько 30 хвилин і полягав у тому, що дівчата між собою сварилися. В подальшому конфлікт переріс в шарпанину, під час якої 10-річна рівнянка отримала тілесні ушкодження.

Поліцейські встановили особи дітей, які брали участь у конфлікті, ними виявилися двоє дівчат 11-ти та 12-ти років. Усі дівчата-учасниці конфлікту навчаються у різних школах.

За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють обставини інциденту. Також працівники ювенальної превенції провели профілактичні роз’яснювальні бесіди з учнями та учительським складом шкіл, де навчається потерпіла, аби не допустити у подальшому подібних випадків.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар