Головна » Новини » Економіка » Наступного року на Рівненщині проведуть реконструкцію електромереж

Наступного року на Рівненщині проведуть реконструкцію електромереж

У Рівному представили Інвестиційну програму «Рівнеобленерго» на 2019 рік. Зокрема, на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання планується витратити майже 150 мільйонів гривень, пише Північ-інфо.

Гроші витратять на технічне переоснащення та реконструкцію 121 км ПЛ-0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом та будівництво більше 20 розвантажувальних трансформаторних підстанцій, зазначають у «Рівнеобленерго». А також планують провести реконструкцію підстанції 110/35,10 кВ «Клесів», підстанції 110/10 «Південна», будівництво підстанції 110 кВ «Центральна», встановлення пристроїв «Альтра» на підстанції «Східна» для підвищення надійності електропостачання у Рівному.


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар