Головна » Новини » Економіка » Митниця Рівненщини поповнила бюджет на 540 млн. гривень

Митниця Рівненщини поповнила бюджет на 540 млн. гривень

У серпні цього року Рівненська митниця поповнила державну казну на 534,4 мільйонів гривень 117,7% доведеного індикативного показника, що на 148,3 млн. грн., або на 38,4%, більше, ніж у аналогічному періоді минулого року. Про це повідомив в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов.

Основними бюджетоформуючими товарами у серпні 2018 року були: обладнання для НАЕК «Енергоатом», транспортні засоби, добрива мінеральні, інше обладнання для виробничих підприємств, нитки, тканини, пряжа, що обґрунтовано об’єктивними факторами, насамперед пов’язаними із оптимізацією логістики, географічним розташуванням фактичних отримувачів та особливостями їх господарської діяльності, зокрема, наявністю виробничих потужностей та складських площ, митних складів відкритого типу тощо.

Повідомляє Рівненська митниця ДФС.


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар