Головна » Новини » Кримінал » Прокурори радіють – у Рівному знизилася підліткова злочинність!

Прокурори радіють – у Рівному знизилася підліткова злочинність!

Дієві заходи щодо протидії підлітковій злочинності на території м.Рівне, які були раніше узгоджені та підтримані спільно керівництвом Рівненської місцевої прокуратури, Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, уповноваженими  державними органами та органами місцевого самоврядування сприяли поліпшенню криміногенної ситуації у молодіжному середовищі.

Про це йшла мова 29.08.2018 у Рівненській місцевій прокуратурі на спільній нараді керівників правоохоронних органів та соціальних служб органів влади та місцевого самоврядування, тема якої «Стан злочинності в підлітковому середовищі та протидія вчиненню правопорушень неповнолітніми».

Участь у нараді, яка відбулася під головуванням керівника Рівненської місцевої прокуратури Володимира Самардака, взяли начальник Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Василь Зелінський, виконувач обов’язків начальника районного відділення поліції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Петро Пастушок, а також представники Рівненського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Рівненської міської ради, служби у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради, відділу соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації.

Так, на нараді зазначалося, що упродовж 7 місяців 2018 року на території міста Рівне спостерігається позитивна тенденція до зниження рівня злочинності серед неповнолітніх на 69%. Підлітками вчинено 9 злочинів проти 29 за аналогічний період 2017 року. Сприяли поліпшенню криміногенної обстановки в молодіжному середовищі проведені правоохоронцями спільно із соціальними службами профілактичні заходи, систематичні навчальні лекції для учнів шкіл та вищих навчальних закладів з метою підвищення правової освіти дітей, роз’яснювальні публікації у засобах масової інформації.

Водночас, на території Рівненського району підліткова злочинність дещо зросла (неповнолітні вчинили на 5 злочинів більше, ніж торік), що свідчить про недостатню індивідуально-профілактичну роботу з дітьми та  сім’ями, які потребують увагу з боку працівників ювенальної превенції.

За підсумками проведення наради узгоджено низку спільних заходів задля попередження вчинення неповнолітніми мешканцями м. Рівне та Рівненського району правопорушень, а також забезпечення прав дітей, які вступили у конфлікт із законом.

 

 

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар