Головна » Новини » Культура » Виставка акварелі рівненеської художниці відкрилася в ЄвроАрті

Виставка акварелі рівненеської художниці відкрилася в ЄвроАрті

 У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається персональна виставка картин Оксани Черначук (Меньшикової) «ЕМОЦІЇ-АКВАРЕЛІ»

 Час презентації:  пятниця, 31 серпня 2018 року, 17:00 год.

Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» – Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

             Оксана Черначук (Меньшикова) народилася 4 лютого 1989 року у Рівному. Після закінчення Рівненської ЗОШ №23 та дитячої художньої школи вступила до РДГУ, де вивчала художню кераміку.

Мистецтво взагалі, і живопис зокрема, займають величезне місце у її житті. Художниця пробувала себе у виробництві кераміки у творчій майстерні «КАСТ», займалася декоруванням в Event-агентстві «Карнавал», нині ж займається монументальним розписом стін акриловими фарбами, а у вільні хвилини писала картини у техніці олійного живопису… Утім, олійні фарби поступилися у її житті акварелі у 2014 році. Тепер Оксана пише картини майже щодня та відвідує майстерню Ігора Павлюка.

Акварель – дуже швидка техніка, яка передає «момент ний» вираз природи або стану. Тут не маєш права схибити, бо не підправиш, як, скажімо, під час творення олією. Художниця полюбила акварель саме за її тендітність, легкість і прозорість барвистого шару, що дозволяє підкреслити природність колірних переходів, скористатися усім розмаїттям відтінків і напівтонів. Зізнається, що вже залежна від того ефекту несподіваності результату, який дає акварель, від можливості імпровізувати, а ще вона вчить її терплячості, бо «акварель треба вміти приборкувати».

Нинішня експозиція – це персональний дебют Оксани Черначук (Меньшикової). Художниця представляє 42 роботи, виконаних на папері в техніці акварельного живопису. Це, переважно, пейзажі. І усі вони написані протягом останніх двох років.

Роботи Оксани передають глядачеві стан її душі, бо художниця належить до тих сонячних людей, які не тільки вміють брати, а ще й широ віддають свій настрій. «Вважаю акварель своєю улюбленою технікою і думаю, що поєднуючись з водою, акварельна фарба веде себе непередбачувано і прекрасно, як королева», – каже мисткиня.

«ЕМОЦІЇ-АКВАРЕЛІ» – це для мене дуже атмосферна та особлива виставка, це бажання зловити момент. Момент променя, момент вітру, момент насолоди… В експозиції я представила роботи, які повністю відображають мій внутрішній світ. Вони – це я», – розповідає живописиця.

Персональна виставка Оксани Черначук (Меньшикової) «ЕМОЦІЇ-АКВАРЕЛІ» продовжує широкомасштабний проект нашої галереї – «Євро-Арт» для талановитих».

Експозиція триватиме по 23 вересня 2018 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар