Головна » Новини » Чи перенесуть проведення виборів Президента України

Чи перенесуть проведення виборів Президента України

Жодних правових підстав для перенесення майбутніх виборів Президента України немає. Згідно з Конституцією вони мають відбутися в останню неділю березня 2019 року.

Жодної правової перспективи тлумачити час проведення наступних чергових виборів Президента України інакше, ніж в останню неділю березня 2019 року, як на мене, немає,
– сказав він.

Чиновник наголосив, що норма Конституції в частині визначення терміну проведення чергових виборів Президента чітка, зрозуміла і залишалася незмінною, у тому числі, під час попередніх президентських виборів у 2014 році.

Також, Магера зазначив, що знає лише з чуток про можливу підготовку подання до Конституційного Суду щодо перенесення дати президентських виборів із березня 2019 року, про що нещодавно йшлося у ЗМІ.

Окрім того, заступник голови ЦВК нагадав, що президентські вибори в Україні призначає не Центральна виборча комісія, а Верховна Рада не пізніше, як за 100 днів до дати голосування.

Нагадаємо, чергові вибори Президента України заплановані на 31 березня 2019 року. Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про перенесення президентських виборів на червень через те, що повноваження голови держави дійсні впродовж п’яти років від дня присяги, яку Порошенко склав 7 червня. У Конституційний суд уже внесено подання про перенесення дати виборів Президента України.

Джерело


Актуально

На Рівненщині визначили переможців обласного спортивного конкурсу

Впродовж жовтня та грудня 2018 року КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» …

Залишити коментар