Головна » Новини » Рятувальники вчили комунальників бути готовими до НС (ФОТО)

Рятувальники вчили комунальників бути готовими до НС (ФОТО)

29 серпня на території Рівнеоблводоканалу рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рівне спільно з працівниками об’єкту провели відпрацювання документів оперативного реагування та провели спільні навчання щодо відпрацювання умовних ввідних.


Згідно тактичного задуму навчань в одному з приміщень підприємства стався вибух газу з подальшим розповсюдженням пожежі, внаслідок якого чотири працівники отримали травми різного ступеня тяжкості.
Оперативно на місце виклику прибули рятувальники та провівши розвідку приступили до порятунку людей. Після евакуації потерпілих з небезпечної зони їм було надано домедичну допомогу та передано працівникам медичної служби. Потому вогнеборці приступили до ліквідації умовної пожежі.


Метою навчань було практичне відпрацювання рятування людей, гасіння пожежі та вдосконалення порядку взаємодії органів управління сил та засобів, які залучаються до оперативного реагування.
Після навчань з керівництвом об’єкту було проведено спільну нараду, на якій було визначено порядок подальшої співпраці в тому числі і в забезпеченні протипожежного водопостачання міста Рівне.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар