Головна » Новини » Економіка » Зарічне чекало цього довгих 30 років… (ФОТО)

Зарічне чекало цього довгих 30 років… (ФОТО)

Від кордону з Білоруссю у напрямку Зарічного будують дорогу державного значення

9,5 кілометрів автошляху «Прикладники» – Зарічне – Дубровиця включено у перелік доріг, що ремонтуються у 2018 році за кошти «митного» експерименту. 

Тож старе дорожнє покриття із бруківки замінюють на сучасний асфальтобетон.

«Цілих 30 років на Поліссі чекали, доки тут почнуть ремонт. Важлива транзитна дорога державного значення представляла собою кілометри вибитої бруківки. Але це робиться лише зараз. Оновлення дороги  обов’язково позитивно вплине на економіку регіону – пожвавиться рух транспорту, торгівля, пасажирські перевезення з-за кордону. Це стало можливим завдяки «митному експерименту» та коштам платників податків», – відзначає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Дорога пролягає через села Сенчиці, Морочне та Мутвиця Зарічненського району. Тож оновлене покриття додасть зручностей як місцевим жителям, так і автомобілістам, а зважаючи на близькість до кордону, сприятиме формуванню позитивного іміджу держави, переконаний перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір. Під час робочої поїздки в район, він залишився задоволеним ходом ремонтних робіт.

На сьогодні дорожники вже нанесли вирівнюючий шар асфальтобетону. Облаштували майже 4 кілометри державної траси.

Повідомляє РОДА


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар