Головна » Новини » Здоров'я » До 40-річного ювілею в опіковому центрі на стіні з’являться квіти (ВІДЕО)

До 40-річного ювілею в опіковому центрі на стіні з’являться квіти (ВІДЕО)

1 вересня 2018 року опіковий центр рівненської обласної лікарні відзначатиме 40 років з дня святкування. З цієї нагоди головний лікар закладу Іван ЗИМА розповів, що вже зараз відома художниця переселенка, а від недавна ще й пацієнтка закладу Яна Униченко розмалює в дитячій ігровій кімнаті опікового центру стіни:

Ніколи слів на вітер не кидаю… І от відома рівненська художниця Яна Уныченко розпочала розмальовувати дитячу кімнату в обласному опіковому центрі. За тиждень після зустрічі, де домовилися створити комфортні умови найменшим пацієнтам, Яна принесла з собою ескізи малюнків. Обіцяє завершити в рекордні терміни.
Адже 1 вересня лікарі опікового центру святкуватимуть ювілей — 40 років відділеню)))

Відома художниця почала розмальовувати дитячу кімнату в опіковому центрі обласної лікарні Ніколи слів на вітер не кидаю… І от відома рівненська художниця Яна Уныченко розпочала розмальовувати дитячу кімнату в обласному опіковому центрі. За тиждень після зустрічі, де домовилися створити комфортні умови найменшим пацієнтам, Яна принесла з собою ескізи малюнків. Обіцяє завершити в рекордні терміни.Адже 1 вересня лікарі опікового центру святкуватимуть ювілей — 40 років відділеню)))

Опубліковано Ivan Zuma Четвер, 30 серпня 2018 р.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар