Головна » Новини » Економіка » Сьогодні у Здолбунові збираються поговорити про об’єднання громад

Сьогодні у Здолбунові збираються поговорити про об’єднання громад

Громадське обговорення ініціативи депутатів Здолбунівської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад відбудеться 29 серпня о 17.00 год. у приміщенні сесійної зали Здолбунівської районної ради вул. Грушевського, 14).

На сесії Здолбунівської міської ради, котра відбулася 22 серпня, депутати підтримали рішення «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад», відповідно до якого й відбудуться громадські слухання. Раніше, 6 серпня, до Здолбунівської міської ради надійшла ініціатива від 14 депутатів з пропозицією створити об’єднану громаду, до якої увійдуть місто Здолбунів, смт Квасилів та села Богдашів, Ільпінь, Кошатів й Орестів Богдашівської сільської ради.

До 5 вересня 2018 року громадяни можуть подавати пропозиції щодо цієї ініціативи. Їх можна надсилати у письмовому вигляді за адресою: м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1, каб. 12, а також в електронному вигляді на електронну адресу: miskrada@ukrsd.com.ua

ДЖЕРЕЛО


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар