Головна » Новини » Культура » Краєзнавчий музей запрошує на виставку дитячих робіт “Я так бачу”

Краєзнавчий музей запрошує на виставку дитячих робіт “Я так бачу”

30 серпня 2018р., о 14.00, в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відкривається виставка «Я так бачу», присвячена Дню знань 1 вересня.

На ній експонуються 20 робіт Наталії Дейнеки та близько 100 робіт її учнів віком від чотирьох до десяти років, які представляють художню студію «СонЦе». Роботи Наталії виконані на полотні і склі акрилом в наївному стилі, переважно із застосуванням техніки пуантелізму. Роботи дітей — на папері гуашевими фарбами і фломастерами.

Художня студія «СонЦе» з’явилася на світ майже три роки тому в Рівному, Наталія — значно раніше в Славуті. Діти, що займаються в студії, і Наталя разом ростуть і вчаться одне в одного — малювати, хенд-мейдити, відчувати, бачити, тішитися, не вміщуватися в рамки і відстоювати власну думку. «Я так бачу» — друга виставка художньої студії «СонЦе», для Наталії— четверта. Учні непосидючого віку люблять малювати, гратися,  ліпити, бігати, спілкуватися. Їх учителька героїчно намагається вмістити все це в заняття, балансуючи між бажанням навчити їх і не втратити дитячу безпосередність.  Учасники виставки хочуть нагадати навіть найдорослішим відвідувачам, що всі ми родом із дитинства і кожен має своє унікальне бачення цього світу.

Виставка підготовлена співробітниками художнього відділу.

Тел.: 0677584686 – Тетяна Міненко


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар