Головна » Відео » Секретами успіху ділиться Малолюбашанська громада (ВІДЕО)

Секретами успіху ділиться Малолюбашанська громада (ВІДЕО)

Командна робота –  це один з головних секретів у Малолюбашанській об’єднаній територіальній громаді. Громада утворилася наприкінці грудня минулого року, відтак самостійне господарювання почали лише у січні 2018 року. Однак за цей короткий проміжок часу громаді вдалося не лише взяти на себе повноваження, а й успішно реалізують  різні проекти – чи то благоустрій кладовища, чи ремонт сільського клубу. Тож, як живе новоутворена громада у Костопільському районі дізнавались наші журналісти.

Село Мала Любаша – центр однойменної об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшло три сільські ради – Мирненська, Мащанська та Малолюбашанська, а це майже сім тисяч мешканців.  Центральне село,  розповідає голова громади Віктор Талащук – має перспективу розвитку, адже розташоване неподалік районного центру міста Костопіль.   За останні вісім місяців, відтоді як громада стала самостійно жити і приймати рішення, люди одразу помітили зміни, та й самі часто пропонують що потрібно зробити.

Тут звертають увагу на все. Зокрема облаштували кладовища, замінили огорожу. Ремонтують дороги у селі. Облаштовують зупинки.  У бібліотеці села Мала Любаша до роботи підходять з креативом. Зокрема тут працюють над осучасненням. Вже зробили зонування –  ігрову частину, та читальню. Усе аби зацікавити дітей до читання.

Тут же тривають ремонтні роботи приміщення сільського клубу. Воно вже давно потребувало капітального ремонту, адже була у занедбаному стані, а техніка застаріла. Тож тепер керівниця в очікуванні нової зали.

А це вже дитячий садочок Вишиванка.  Для малюків тут працює дві групи, усього можуть приймати 56 діток.  Для вихованців створили комфортні умови, скрізь сучасні меблі, іграшки інвентар. Та головна гордість садочку –  власний басейн. Грошей на садочок – не шкодують.

Віктор Талащук розповів –  після об’єднання у громаді залишили три адміністративних офіси –  у колишніх сільських радах, щоб людям усім було зручно. Активно почали працювати з підприємцями –  аби були регулярні надходження до  бюджету. Прогнозують що цьогоріч бюджет громади складе 15-16 млн. грн.  Нині активно працюють над питанням інвентеризації земель.

 


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар