Головна » Новини » Благодійність » Рівнян закликають допомогти врятувати 14-річного Богдана!

Рівнян закликають допомогти врятувати 14-річного Богдана!

З проханням допомогти 14- річному Богдану Кошинському звернувся до людей Roma Babii . Чоловік каже, що у свої 14 років Богдан пережив уже надто багато.  Він боровся з серцево-судинними хворобами і рідкісною хворобою ЮРА. Проте, зовсім недавно в його медичній карті появився діагноз, який страшно навіть читати: гострий лімфобластний лейкоз.

Батьки Богданчика – прості добрі люди із села Вілія що на Рівненщині, і вони готові на все заради сина. Їм тяжко просити про допомогу, але небайдужі люди знають, що в таких випадках треба відкласти сумніви і повірити в людяність і доброту інших. Наразі у хлопчика є можливість пройти курси лікування, але їх потрібно декілька, а вартість одного – 100 000 гривень. Ця сума на перший погляд може здатися непомірною, але якщо кожен із нас допоможе хоча б трішки, скільки зможе, все реально.

Просто згадайте себе у 14 років, як ви хотіли новий телефон, модні джинси чи ноутбук, а цей мужній хлопчик прагне тільки одного – жити. Ніякі хвороби і негаразди не зламали його дух: Богданчик усміхається, не дивлячись ні на що. Він вірить, що світ не такий жорстокий, яким здається, і цей оптимізм надихає всіх навкруги. 

А тепер просто подумайте, скільки ви витрачаєте на пусті, секундні примхи? Чашка кави, красиве тістечко, морозиво, келих пива, нова жуйка?.. І спробуйте кинути собі виклик: один день обійтися без них, подарувавши натомість частинку своїх добрих помислів дитині. Насправді це набагато легше, ніж ви думаєте а цей хлопчик точно відчує підтримку у своїй боротьбі з раком, і ваші добрі справи обов’язково сторицею збагатять карму. Нехай кожен, хто прочитав ці рядки, буде здоровий і щасливий, а біди оминають ваш дім десятою дорогою! 


Для тих, хто забажає допомогти – номер карти батьків хлопчика: 4576350000142609 Ощадбанк Кошинська Світлана Адамівна тел. +380975526982 або 5168755532284326 приват банк Кошинська Діана Миколаївна (сестра)
Ми будемо вдячні за кожну перераховану гривню. Віримо, що разом зможемо принести у світ добро і зробити чудо! Обов’язково інформуватимемо вас про хід лікування, з Божою допомогою і вашою підтримкою немає нічого неможливого! Щиро дякуємо всім небайдужим, які поширять цей пост. Мама, тато і сестричка Богданчика дуже люблять його і вірять у краще.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар