Головна » Новини » Кримінал » На соліста Рівненської обласної філармонії Леоніда Репету здійснено напад

На соліста Рівненської обласної філармонії Леоніда Репету здійснено напад

Про це заслужений артист України Леонід Репета повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, де стверджує, що 27 серпня на музиканта та його родину було вчинено два розбійних напади – перший раз о 17 годині, другий раз – о 21 годині. Леоніда Репету підстерегли біля будинку п’ятеро зловмисників.

«Мені якимось дивом вдалося відбитись, другий раз били металевими прутами, коли я повертався із поліції та СБУ, де мною були написані заяви про попередні погрози і вчинення першого нападу! фактично, це було брутальне і цинічне посягання на життя і здоров’я моє і моєї сім’ї! ми пережили важкий день і важку ніч. війна поруч – боротьба продовжується!!!»…

Леонід Репета пов’язує ситуацію зі своєю активною громадянською та патріотичною позицією. Інформацію про напад на музиканта підтвердив директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко.

Леонід Репета народився у 1956 році в місті Красноярську Російської федерації. У 1978 році пройшов конкурсний відбір і став солістом-вокалістом ВІА « Олеся » Рівненської обласної філармонії , з 1980 по 1981 рік працює солістом-вокалістом Закарпатської обласної філармонії. Гастрольними турами об’їздив майже всю Україну, а також Російську Федерацію і Північний Кавказ. У 1981 році вступив до Рівненського державного інституту культури, який закінчив з відзнакою у 1985 році за спеціальністю культурно-освітня робота (режисура ).

У 1987 році одним з перших у Рівному створив рок-колектив, який став лауреатом першого у Західній Україні рок-фестивалю «Рок – культура 88 » м. Луцьк. У тому ж році заснував нині легендарну музичну групу «Незаймана Земля», яка стала лауреатом першого Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» м. Чернівці 1989 року. Колектив став лауреатом фестивалів «Зелений світ – 90» м. Київ та «Тарас Бульба – 92» м. Дубно. З 1992 року почав сольну кар’єру автора і виконавця, і у тому ж році пісня «Марія. Фреска» стала кращою на фестивалі «Марія» м. Трускавець. Працював як композитор і співак на студії Лева м. Львів (музичний альбом «Діти вулиць»). З 1993 по 1995 рік працював на студії «Елема» м. Кіровоград, (альбом популярної музики «Несподіваний дощ» для гурту «Елема»), а також одним із перших на Україні у 1993 році на CD видав рок-альбом «Роком круш!» У 1996 році у Рівному створив Обласний благодійний фонд «Культура і мистецтво» у якому на протязі десяти років працював на посаді художнього керівника та Голови фонду . За цей період були проведені десятки культурно-мистецьких заходів та концертів за участю зірок української естради. В цей період Леонідом Репетою були записані і видані музичні альбоми : «Адам і Єва» студія НАК (Національна аудіокомпанія України) м. Київ , «Льонька-емігрант»(студія Фенікс м. Дрогобич), «Золота колія»( студія НАК м. Київ) , а також, створено декілька відеокліпів. У 1996-97 роках став лауреатом телевізійного фестивалю «Мелодія -96» та «Мелодія – 97» м. Львів, у 1998 році – лауреатом телевізійного фестивалю «Музична драбина» м. Чернівці. 2010 р. вийшла з друку перша книга «Сад земних вражень», 2011 р. – друга книга «Ріка світу». З початку 2011 року працює солістом-вокалістом Рівненської обласної філармонії.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар