Головна » Новини » Економіка » Сьогодні у Рівному говорили про гавайську гостинність та рівненську кулінарію

Сьогодні у Рівному говорили про гавайську гостинність та рівненську кулінарію

Вперше у Рівному відбулася конференція за участю представника штату Гаваї в рамках міжнародного проекту, що співфінансується Державним департаментом США

У понеділок, 27 серпня, була проведена навчально-практична конференція, під час і якої фахівці обвгорили питання щодо засад функціонування мережі кулінарної спадщини «Рівненщина», особливостей сучасного розвитку туризму в області, а також підходу до індустрії гостинності, що застосовується на острові Оаху (штат Гаваї, США).

Серед спікерів виконавчий директор Управління економічного розвитку міста та округу Гонолулу (Гаваї, США) пан Едвін Хоукінс.

Конференція проводиться управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА за сприяння Американських рад з міжнародної освіти в рамках міжнародного проекту «Збереження місцевої кулінарної спадщини: ключ до збалансованого розвитку та місцевої промоції», що співфінансується Державним департаментом США.

Основною метою зазначеного проекту є сприяння збалансованому розвитку Рівненської області (Україна) та округу Гонолулу (штат Гаваї, США) шляхом просування місцевих кулінарних традицій, збереження кулінарної спадщини та всебічного розвитку туризму.

Проект реалізується як частина програми професійних стажувань для молодих фахівців Professional Fellows Program (PFP). Інформація про програму додається.


Актуально

БК “Рівне” показав уболівальникам свої команди

Трьох новачків чоловічої команди та цілу плеяду молодих вихованок рівненського баскетболу, які виступатимуть у жіночій …

Залишити коментар