Головна » Новини » Здоров'я » Рівняни під час святкувань дізналися, що мають право не лише на відпочинок! (ФОТО)

Рівняни під час святкувань дізналися, що мають право не лише на відпочинок! (ФОТО)

Рівнянам розповідали про права

Святкові вихідні – ще один привід поспілкуватися із громадянами та розповісти їм про право просвітницький проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Працівники Рівненської юстиції та Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги скористались нагодою відзначити свята разом із мешканцями Рівного та організували вуличне інформування про захист прав громадян та консультування у мобільному наметі.

Зокрема, рівняни дізнались про такі напрямки проекту, як #ЧужихДітейНеБуває: захист прав жінок та дітей шляхом прийняття двох пакетів законів щодо посилення відповідальності за жорстку несплату аліментів; #АгроРейдериСтоп: захист прав аграріїв шляхом створення антирейдерських аграрних штабів по всій Україні; #ХабарЗаНавчанняСтоп: захист прав студентів шляхом боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах; #ЗупиниНасильство: захист жінок та дітей від домашнього насильства.

Нагадаємо, що проект «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний сформувати нову правову свідомість людей, аби мешканці Рівненщини підвищили рівень знань про свої права у різних сферах життя та були спроможні захищати їх.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» можна знайти на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту).


Актуально

На Рівненщині визначили переможців обласного спортивного конкурсу

Впродовж жовтня та грудня 2018 року КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» …

Залишити коментар