Головна » Новини » Культура » Сьогодні у Дубно – четвертий день Міжнародного фестивалю дитячого фольклору «Котилася торба»

Сьогодні у Дубно – четвертий день Міжнародного фестивалю дитячого фольклору «Котилася торба»

Сьогодні у Дубно – четвертий день фестивалю. А вже завтра, 26 серпня, урочистий гала-концерт.

Нагадаємо, у фестивалі візьмуть участь фольклорні гурти та танцювальні колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва багатьох областей України. А також колективи, що займаються збереженням та вивченням народної творчості з країн Європи — Польщі, Словенії та Литви. 

Україну представляють творчі колективи з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Гості із Чернівецького краю та Одеси виступають з румунськими колективами, з Вінниччини чехи, з Херсонщини – кримські татари.

Від Рівненщини на святі фольклору представлені колективи з Дубенського, Березнівського, Костопільського, Демидівського та Сарненського районів.  

Програмою фестивалю передбачено: виступи на майданах міста, виїзні благодійні концерти, виставка народного ужиткового мистецтва, змагання на байдарках-драконах, розважальні програми для учасників, екскурсії, парад, нагородження переможців, гала-концерт.

Фестиваль-конкурс має статус C.I.O.F.F.  та IOV, що співпрацюють з ЮНЕСКО.

Повідомляє прес-служба РОДА.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар