Головна » Новини » Культура » 23 серпня – День Державного Прапора України

23 серпня – День Державного Прапора України

23 серпня українці відзначають одне з головних свят країни – День Державного Прапора України. Синьо-жовте знамено – це те, що нас об’єднує та ідентифікує як націю.

Саме тому сьогодні робочий день у Рівному розпочали з підняття Державного прапора України. До урочистої церемонії долучилися представники влади, військові активна громадськість, молодь та діти.

«Державний прапор України – це набагато більше, аніж двоколірне полотно, це наш символ, знамено нашої незалежної нації. Синьо-жовті стяги вже використовували наші предки часів Київської Русі. Усі важливі для нашої держави події проходили під цими кольорами. Синьо-жовтий прапор – це те, що нас об’єднує та ідентифікує як націю. Не дарма після перемоги спортсмени демонструють на весь світ національний стяг, з ним же українські військові ідуть визволяти окуповані ворогом території», – звернувся до присутніх голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Присутнім роздавали синьо-жовті прапорці та запрошували до спільних фото.

 Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав життя у боротьбі за незалежність нашої держави. Урочистості завершили спільним виконанням гімну України.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар