Головна » Новини » Благодійність » На Рівненщині шукають фотографа для тварин з притулку! (ФОТО)

На Рівненщині шукають фотографа для тварин з притулку! (ФОТО)

Вже декілька років недалеко від Рівного у  селі Здовбиця Рівненського району існує несанкціонований  притулок для тварин. Його влаштувала пенсіонерка Ніна Кондратюк. В неї на сьогодні понад 200 підопічних, яких жінці постійно підкидують “добрі люди”. Серед вихованців пані Ніни і собаки і коти. Більшість знаходиться у жахливому стані через катастрофічну нестачу коштів. Адже годує та утримує тварин жінка виключно за свою мізерну пенсію та нечисельну благодійну допомогу.

За Ніну Кондратюк переживають рівненські волонтери та зоозахисники. Тому вони закликають усіх небайдужих підтримати пенсіонерку та її підопічних. Зокрема Вікторія Позняк пише:

Рівне і вся Україна !!! СОС !!!!🆘‼️Потрібна ваша допомога !!!! Щойно від Ніни, яка самостійно у приватному будинку у с. Здовбиця (Здолбунівський район, Рівненська область) утримує і виходжує тваринок. Ситуація дійсно плачевна(( Ніна старша немічна жіночка, яка за власну пенсію утримує біля 200 тваринок. Самостійно вона не може впоратись ні фізично ні фінансово. Майже щодня їй підкидають нових утриманців. Конче потрібна наша допомога: фізична праця, їжа, корм, старий одяг, ковдри, пелюшки, гроші, репости, а особливо прилаштування тваринок. Ось її картковий рахунок і фото притулку. Номер Ніни за потреби скину.

Ось деякі вихованці притулку зі Здовбиці:

Волонтери сподіваються, що завдяки гарним професійним знімкам тварин з притулку, можуть знайтися нові власники для чудесних, але таких знедолених вихованців пані Ніни. Тому просять зголоситися фотографа з великим серцем, який зробить безкоштовну фотосесію для собак та котів зі Здовбиці.

Також волонтери закликають усіх, хто може допомогти Ніні Кондратюк та її вихованцям фінанасово- переказати кошти на карточку ПриватБанк 5168 7427 1529 0726.

Також будуть вдячні і тим, хто зможе  надати фізичну допомогу або харчами чи речами.

Волонтери шукають також і заклади громадського харчування, яким б могли допомагати жінці годувати тварин залишками їжі.

 


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар