Головна » Новини » Благодійність » Мати двох дітей потребує допомоги у боротьбі зі страшною недугою (ВІДЕО)

Мати двох дітей потребує допомоги у боротьбі зі страшною недугою (ВІДЕО)

Її силі духу та віру у краще може позаздрити кожен. 29-річна рівнянка Ольга Мамай народивши другого сина почула страшний діагноз – рак. Розповідає усе почалося з непримітної на перший погляд родимки, яку ще будучи вагітною пошкодила.

Втім операція результатів не дала. Жінку направили до Києва, де її ще раз прооперували, і на цей раз вже успішно.  Згодом почалася хіміотерапія, після третього курсу Ольга відчула різкий біль у кульшовому суглобі. Результати проведених аналізів показали шокуюче.

Додаткові обстеження проведені в Ізраїлі показали, що у жінки метастаз меланоми, і вже в тазу. Через страшні болі Ольга не встає з ліжка, їй навіть важко сидіти. Нині ж молода мама чекає поки зменшиться розмір пухлини, аби її можна було оперувати.

Подружжя уже визначилося з країною та клінікою, де лікуватимуться. Кажуть вибір впав саме на Ізраїль через втішні прогнози лікарів, та хороше ставлення до пацієнтів.

В Ізраїлі Ольга Мамай  може потрапити під програму, яка частково оплатить лікування. Втім поки їй це зробити не вдалося через умови компаній. Але навіть якщо і платити доведеться половину суми, коштів у родити піде багато.

Аби відволіктися від думок про хворобу, жінка читає книги та зайнялася вишиванням картин. Каже , вишите дарує друзям та навіть прикрашає власне житло. Крім того думки про двох козаків теж не дають можливості занепасти духом.


Актуально

Дівчина з Костополя здобула титул Ms. STAR на конкурсі Top of the World Plus Size (ВІДЕО)

Костопільчанка Ірина Антонюк представляла Україну на всесвітньому конкурсі краси для жінок з нестандарними формами. який відбувся …

Залишити коментар