Головна » Новини » Благодійність » Мати двох дітей потребує допомоги у боротьбі зі страшною недугою (ВІДЕО)

Мати двох дітей потребує допомоги у боротьбі зі страшною недугою (ВІДЕО)

Її силі духу та віру у краще може позаздрити кожен. 29-річна рівнянка Ольга Мамай народивши другого сина почула страшний діагноз – рак. Розповідає усе почалося з непримітної на перший погляд родимки, яку ще будучи вагітною пошкодила.

Втім операція результатів не дала. Жінку направили до Києва, де її ще раз прооперували, і на цей раз вже успішно.  Згодом почалася хіміотерапія, після третього курсу Ольга відчула різкий біль у кульшовому суглобі. Результати проведених аналізів показали шокуюче.

Додаткові обстеження проведені в Ізраїлі показали, що у жінки метастаз меланоми, і вже в тазу. Через страшні болі Ольга не встає з ліжка, їй навіть важко сидіти. Нині ж молода мама чекає поки зменшиться розмір пухлини, аби її можна було оперувати.

Подружжя уже визначилося з країною та клінікою, де лікуватимуться. Кажуть вибір впав саме на Ізраїль через втішні прогнози лікарів, та хороше ставлення до пацієнтів.

В Ізраїлі Ольга Мамай  може потрапити під програму, яка частково оплатить лікування. Втім поки їй це зробити не вдалося через умови компаній. Але навіть якщо і платити доведеться половину суми, коштів у родити піде багато.

Аби відволіктися від думок про хворобу, жінка читає книги та зайнялася вишиванням картин. Каже , вишите дарує друзям та навіть прикрашає власне житло. Крім того думки про двох козаків теж не дають можливості занепасти духом.


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар