Головна » Новини » Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за фактами вчинення дорожньо-транспортних пригод.

Експерти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС та працівники слідчих підрозділів обговорили основні питання взаємодії під час досудового розслідування злочинів вказаної категорії.

Зокрема, правоохоронці вдосконалювали знання у питаннях вилучення слідів біологічного походження, призначення одорологічних, експертиз по крові, волоссю, ДНК для проведення подальшого якісного дослідження, а відтак — об’єктивного та повного досудового розслідування. Крім того, присутні обговорили основні аспекти щодо призначення автотехнічних та транспортно-трасологічних експертиз, особливості виявлення, вилучення та направлення на експертне дослідження зразків лакофарбових матеріалів та покриттів.

Нагадаємо, що подібні заняття підрозділи проводять не вперше. Адже, як зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області – начальник слідчого управління Олександр Панасюк, саме зібрана доказова база за результатами отриманих експертиз і досліджень сприяє встановленню істини у кримінальному провадженні.

Інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області

 


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар