Головна » Новини » Культура » На Рівненщині відбудеться фестиваль “Котилася торба”

На Рівненщині відбудеться фестиваль “Котилася торба”

VIII-й фестиваль «Котилася торба» цьогоріч розпочнеться 22 серпня і триватиме п’ять днів.

Художній керівник фестивалю Феодосій Васєчко розповів, що на мистецьку подію вже зголосилися приїхати 34 учасники не лише з нашої держави, а зі Словенії та Польщі. Це як гурти, так і окремі вокалісти. Україну представлятимуть творчі колективи з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Гості із Чернівецького краю та Одеси виступлять з румунськими колективами, з Вінниччини будуть чехи, з Херсонщини – кримські татари.

Від Рівненщини на святі фольклору будуть представлені колективи з Дубенського, Березнівського, Костопільського, Демидівського та Сарненського районів.

На гостей свята чекає виставка робіт від майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, а також заплановані дитячі ігри, турніри та інші забави. В останній день фестивалю пройде показ національних танців, після чого охочі матимуть змогу взяти участь у змаганні на човнах «драконах».

Офіційне відкриття – 23 серпня о 19.00 на центральній площі міста Дубно.

Щорічний конкурс «Котилася торба» проходить за підтримки Рівненської облдержадміністрації, Дубенської райдержадміністрації, Дубенської міської ради.

Мета фестивалю – залучення дітей до культурної спадщини, популяризації дитячого фольклору, виявлення його регіональних особливостей, налагодження дружніх зв’язків з сусідніми країнами.

За інформацією сайту: “Рівне Вечірнє”.


Актуально

На Рівненщині визначили переможців обласного спортивного конкурсу

Впродовж жовтня та грудня 2018 року КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» …

Залишити коментар