Головна » Новини » Не телефонуйте за номером, вказаним у смс про заблокування картки

Не телефонуйте за номером, вказаним у смс про заблокування картки

Телефонне шахрайство — один із найрозповсюдженіших злочинів цієї категорії. Особливо це стосується незаконних операцій із банківськими картками. Аферисти представляються працівниками служби безпеки фінансової установи, повідомляють про заблокування, збій у системі, доступ сторонніх осіб до рахунку тощо та дізнаються усі необхідні дані та реквізити картки, знімаючи всі кошти.

Шахраї також надсилають повідомлення про заблокування картки із різних номерів мобільних операторів із контактним телефоном для термінового уточнення інформації. У подальшому діють уже за стандартною схемою.

Поліцейські застерігають громадян у разі подібних телефонних дзвінків перервати розмову, не телефонувати за номером, вказаним у смс про заблокування картки, а з’ясувати все у оператора колцентру за номером, вказаним на звороті картки. Можна також звернутися безпосередньо у відділення, де відкритий рахунок,  зробити запит через систему інтернет-банкінг або зателефонувати на спецлінію 102. Але в жодному разі не панікувати та не робити поспішних необдуманих учинків.

Пам’ятайте, що обачність та розсудливість є запорукою вашої безпеки та безпеки ваших коштів.

Інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар