Головна » Новини » Кримінал » За незаконний політ до Республіки Польща чоловіки сплатять штраф

За незаконний політ до Республіки Польща чоловіки сплатять штраф

У Рівному оголосили вирок трьом чоловікам, які незаконно, без відповідних дозволів, двічі перелетіли на приватному літаку «АН-2» через лінію державного кордону до Республіки Польща і так само незаконно повернулися у зворотному напрямку на територію України.

За результатами підтримання прокурорами обвинувачення Рівненським міським судом ухвалено вироку кримінальному провадженні, яким затверджено 2 угоди про визнання винуватості щодо учасників організованої злочинної групи, які вчинили злочини, передбачені ч. 3 ст. 28, ст. 334 КК України (порушення правил міжнародних польотів, вчинене у складі організованої злочинної групи).

Так, згідно із затвердженими вироком суду угодами, 2 обвинувачених визнано винними у вчиненні злочинів і призначено покарання у виді штрафу (організатору злочинної групи – 17 тис грн, спільнику – 10 тис грн) та знаряддя скоєння злочину – повітряне судно «Ан-2» конфісковано у дохід держави.

Довідково: у матеріалах цього кримінального провадження зібрано докази вини у вчиненні зазначених кримінальних порушень ще одним учасником організованої злочинної групи. Обвинувальний акт стосовно останнього перебуває на розгляді суду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Актуально

На Рівненщині визначили переможців обласного спортивного конкурсу

Впродовж жовтня та грудня 2018 року КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» …

Залишити коментар