Головна » Новини » Кримінал » Сільський голова на власний розсуд розпорядився майном підприємства

Сільський голова на власний розсуд розпорядився майном підприємства

На лаві підсудних – колишній сільський голова, який завдав збитки членам колективного підприємства на суму понад 1,4 млн грн.

Прокуратурою Рівненської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього сільського голови Здолбунівського району, який обвинувачується у вчиненні злочинів, що передбачені ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 32 ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення, вчинене повторно).

На підставі зібраних працівниками прокуратури та поліції доказів установлено, що обранець громади, діючи в інтересах місцевого фермерського господарства, неправомірно завірив печатками органу місцевого самоврядування завідомо неправдиве рішення співвласників майна про передачу у приватну власність майна пайового фонду, яке насправді не приймалося, про що підозрюваному було відомо.

В подальшому, за результатом розгляду поданих приватною структурою до виконавчого комітету органу місцевого самоврядування звернень цей сільський голова підписав рішення, на підставі якого видано свідоцтво про право приватної власності на 5 об’єктів нерухомості (склади, магазини та майстерня) загальною вартістю понад 1,4 млн грн.

Такими діями завдано тяжкі наслідки громадянам – колишнім членам колективного сільськогосподарського підприємства у виді незаконного вибуття з їх власності вказаного нерухомого майна.
На даний час до фігуранта кримінального провадження судом застосовано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар