Головна » Новини » Рівненським дрифтерам запропонували платити за своє хобі

Рівненським дрифтерам запропонували платити за своє хобі

Дрифтери, які влаштовують вночі на «Екваторі» незаконні перегони, прийшли спілкуватися з міською владою Рівного. Із собою принесли звернення, в якому просили, аби влада посприяла у виділенні окремих місць для проведення гонок. Для цього обрали три локації – аеропорт, розвилка Великої Омеляни та майданчик, який знаходиться біля «Рівнеазот».

Одне з місць – це аеропорт. Дрифтерам директор летовища Ігор Насинюк пропонував надавати місце на умовах оренди, утім, перші заявили, що це обійдеться їм задорого – запропоновано було платити 50 тисяч гривень, однак, автогонщики хочуть зменшити цю суму принаймні у десять разів.

Мешканці навколишніх будинків часто скаржаться на шум та дискомфорт. На що Сергій Калашников пояснює, що любителі гонок збираються там через «відсутність альтернативи».

Метою звернення якраз є те, щоб перенести гонки за межі міста. У влади просили підтримки.

Однак, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук наголосив, що названі локації – «не юрисдикція міста».  Та  запропонував дрифтерам звертатись до влади не від імені громадської організації, а від окремої федерації. Він запевнив гонщиків, що спробує їм допомогти, проте обіцянок, мовляв, давати не хоче.

Присутні домовилися, що, можливо, Сергій Паладійчук посприяє у зустрічі дрифтерів та представників підприємств та влади, яким належать названі локації. Але чиновник також порадив їм “зрозуміти наявність ресурсів. І якщо їх недостатньо, то шукати їх, а, можливо, й переводити гонки у формат змагань”. 

Крім того звернення автогонщики обіцяли віднести голові ОДА Олексію Муляренку.

За матеріалом сайту: “ЧаРівне”.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар