Головна » Новини » 24 СЕРПНЯ РІВНЕ ПРИЙМАТИМЕ 2-Й ЕТАП МІЖНАРОДНОЇ ЛІГИ СПІДВЕЮ “SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP”

24 СЕРПНЯ РІВНЕ ПРИЙМАТИМЕ 2-Й ЕТАП МІЖНАРОДНОЇ ЛІГИ СПІДВЕЮ “SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP”

День Незалежності у Рівному не обійдеться без спідвею. Клуби з Чехії, Словаччини, Угорщини та України схрестять траєкторії у боротьбі за перемогу на 2-му етапі Міжнародної Ліги Спідвею “Speedway Friendship Cup”.
Вболівальників на трибунах чекають 20 заїздів (основна сітка 16 заїздів + 4 номінованих) в кожному з яких стартуватимуть представники усіх клубів. Поіменні заявки гонщиків представники команд мають подати найпізніше за 6 днів до змагань.
Спортсмени усіх клубів стартуватимуть з номерами 1-5, відрізнятимуться лише нашоломники. Господарі треку “Рівненський міський спортивно-технічний клуб” традиційно виступатимуть у червоних нашоломниках та клубних жилетах, АК Маркета Прага (Чехія) – у синіх, СК Жарновіца (Словаччина) – у білих, СК Надьхалаш (Угорщина) – у жовтих.
Склад “Рівненського міського спортивно-технічного клубу” буде визначатися за підсумками товариського матчу “Червоноград – Рівне” (12 серпня) та 1-го раунду Міжнародної Ліги Спідвею “Speedway Friendship Cup” у Надьхалаші (18 серпня). Попередньо розглядаються кандидатури Станіслава Мельничука, Віталія Лисака, Назара Федорчука, Марка Левішина, Назара Ткачука, Дениса Присяжнюка, Віталія Коваля та Дмитра Мостовика.
РІВНЕ – МОТОТРЕК – 24 СЕРПНЯ
МІЖНАРОДНА ЛІГА СПІДВЕЮ “SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP”
ПОЧАТОК О 17:00
ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ РІВНЕНСЬКИЙ СПІДВЕЙ!!!


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар