Головна » Новини » Культура » ЮНІСЕФ поставив до України нову партію вакцин від кору

ЮНІСЕФ поставив до України нову партію вакцин від кору

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) поставив до України нову партію вакцин від кору “Пріорікс” (Priorix) бельгійського виробництва “ГлаксоСмітКляйн” (GlaxoSmithKline, GSK) у кількості 77,6 тис. доз.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України на офіційному сайті.

“Наприкінці липня Дитячий фонд ООН доставив до України нову партію вакцини проти кору, паротиту та краснухи КПК “Пріорікс”- 77,6 тис. доз”, – зазначено в повідомленні.

Коментуючи захворюваність, у відомстві зазначили, що за минулий тиждень – у період з 30 липня до 5 серпня захворіли 755 осіб, що на 8,2% менше ніж за попередній звітний період. Більшість хворих – діти – 436 осіб.

Як повідомлялося, на початку липня МОЗ зареєстрував для закупівлі через міжнародні спеціалізовані організації ще один препарат для імунопрофілактики кору, паротиту краснухи “М-М-Р ІІ Вакцина від кору, паротиту та краснухи вірусна, жива” виробника Merck Sharp & Dohme Corp (MSD, США). Згідно з інформацією ЮНІСЕФ, за кошти держбюджету 2017 року має бути закуплено 392,2 тис. доз вакцин КПК виробництва MSD. Наразі з компанією вже підписано контракт, препарат перебуває на стадії виробництва.

Джерело: День

Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар