Головна » Новини » Культура » У Рівному відбудеться “Ярмарок можливостей”

У Рівному відбудеться “Ярмарок можливостей”

Сьогодні,  в парку молоді «Лебединка» у м. Рівному відбудеться «Ярмарок можливостей «ЄДИНА ГРОМАДА – ЄДИНА КРАЇНА». Переселенці, які проживають у Рівному, організовують зустріч для спілкування та спільного відпочинку.

Під час заходу на Лебединці у Рівному будуть встановлені 12 банерів з фотографіями переміщених до Рівненщини громадян. Зміст банерів – фото-історії підприємців, митців, науковців, громадських діячів, майстрів народної творчості, артистів з числа переміщених громадян, котрі успішно інтегрувались в місцеву громаду, відкрили власні справи, позитивно впливають на культурний розвиток Рівненщини, отримали визнання приймаючої громади їх діяльності на новому місці проживання.

Також під час зустрічи можна зробити професійне БЛАГОДІЙНЕ ФОТО – власне, своєї сім’ї, дітей – у досвідчених майстрів цієї справи. Професійне фото коштуватиме стільки, скільки ви покладете у благодійну скриню. Зібрані кошти підуть на оплату лікування лімфоми Ходжкіна нашої землячки Катерини Зінковської.

Свої готові фото можна буде завантажити з файлообмінника, на якому вони будуть розміщені.

Мета проведення заходу – активізація процесу інтеграції ВПО в місцеву громаду через поширення позитивних прикладів. Адже такі приклади покликані допомогти іншим переміщеним особам в їхній успішній адаптації та інтеграції на новому місці. А також розвиток дружніх стосунків між ВПО та приймаючою громадою – рівнянами.

Нагадаємо, в цей час на Лебединці проходитиме фестиваль «Рівне.Літо.Музика»,організований Міським управлінням культури. Початок о 17:00 год.

Повідомляє сайт: “Голосно”.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар