Головна » Новини » Культура » Рівнян запрошують на екскурсію містом

Рівнян запрошують на екскурсію містом

Рівнян запрошують цікаво та корисно провести час. Рівненська обласна бібліотека на “Лебединці” пропонує пізнавальні екскурсії містом.

Вже цієї неділі одразу дві екскурсії: парк ім. Т. Г. Шевченка та сакральні споруди центру міста.

Парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка – пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Маршрут екскурсії: палацово-парковий комплекс князів Любомирських, постаті Станіслава і Фредеріка Любомирських, фільварок на «Гірці».

Друга екскурсія – сакральні споруди центру міста. Рівненська святиня – Матір Божа, що двічі допомагала рівнянам побороти смертельні хвороби. Свято-Воскресенський кафедральний собор — православний храм у центрі міста Рівного заснований у 1895 році. Духовна семінарія та Єпархіальне управління веде свою сучасну історію з початку 90-х років ХХ століття.

Хочете дізнатися більше? Приходьте на безкоштовну екскурсію 5 серпня о 13:00. Місце зустрічі – #Бібліотека_на_Лебединці.

За попередньою домовленістю екскурсії проводяться і в інший, зручний для екскурсантів час (платно). Звертатися за тел.: 0362 26-35-85 та +38 067 360 7427 з 9 до 17 год.

Рівненщина туристична http://rivne.travel/ua


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар