Головна » Випуск новин » У Рівному відбувся Форум Голів ОСББ

У Рівному відбувся Форум Голів ОСББ

У Рівному вперше відбувся Форум голів ОСББ, в ході якого обговорили проблемні питання житлових будинків. Зокрема,  озвучити  проблеми і  свого будинку прийшла  Голова ОСББ Буковинська 5, Валентина Крат. Жінка  каже, неодноразово зверталась до голів комунальних служб Рівного з нагальними проблемами, втім, відповіді так і  не отримала. Нині ж сподівається отримати   реакцію хоча б на одне зі своїх звернень.

Більшість будинків Рівного уже вичерпали свій термін експлуатації та потребують часткового чи  ж капітального ремонту, наголошує  ініціатор форуму Назарій Поліщук. Тому і виникають різні аварії електромереж та водопостачання. Люди із ними самостійно  справитися не можуть, адже це робота відповідних служб.

Жоден із запрошених керівників управлінь та комунальних підприємств захід не з`явився.  Втім,  у присутніх знайшлися питання і до голів служб Рівнеобленерго,  Рівнетеплоенерго та Рівнеоблводоканалу, які зустрічі із рівнянами не злякалися.

Більшість представників ОСББ  таки донесли проблемні питання  будинків до відповідальних служб. А от чи займуться вони  їх вирішенням – покаже час. Нині ж організатори форуму результатом задоволені, надалі такі зустрічі  обіцяють проводити частіше.

 


Актуально

На Поліссі будують багатофункціональний спорткомплекс

У селі Бродниця Зарічненського району «з нуля» будують сучасний спортивно-культурний комплекс. На сьогодні він готовий …

Залишити коментар