Головна » Новини » Андрій Білецький на Рівненщині: За нас говорять наші справи!

Андрій Білецький на Рівненщині: За нас говорять наші справи!

2 серпня Лідер Національного Корпусу, перший командир полку АЗОВ Андрій Білецький в рамках літнього всеукраїнського туру провів плідну зустріч з громадою Рівненщини. У своєму виступі Лідер НК окреслив п’ять основних проблем українського народу та способи їх вирішення.
▫Також він зазначив, що завдяки зусиллям Національного Корпусу в країні діє ціла низка громадських проектів, серед яких дитячий національно-патріотичний табір «Азовець», «Пам’ять Нації», «Одна Кров», «Міцна родина», «Спортивний Корпус». За словами Лідера Національного Корпусу Андрія Білецького, така діяльність спрямована на розвиток молоді, забезпечення порядку на вулицях міст та збереження національної пам’яті.

Андрій Білецький наголосив, що хоч ми й молода партія, та ми партія дії. “Наше завдання дуже просте – ми хочемо, щоб за нас говорили не наші слова, а наші справи” – таку думку висловив Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

Фото та прес-реліз

прес-служби Національного Корпусу


Актуально

На Поліссі будують багатофункціональний спорткомплекс

У селі Бродниця Зарічненського району «з нуля» будують сучасний спортивно-культурний комплекс. На сьогодні він готовий …

Залишити коментар