Головна » Новини » Здоров'я » У Рівненському госпіталі завершилось стажування майбутніх військових лікарів

У Рівненському госпіталі завершилось стажування майбутніх військових лікарів

У Рівненському військовому госпіталі відбувся завершальний етап місячного стажування інтернів Української військово-медичної академії.

7 стажерів попрацювали в усіх відділеннях госпіталю, в поліклініці та на Рівненському військовому полігоні. Також вони брали участь в добових чергуваннях у якості помічників. Серед групи молодших лейтенантів, які закінчили перший курс відповідно до обраного фаху, були спеціалісти з хірургії, терапії, анестезіології та загальної практики.

Як зазначив провідний хірург госпіталю підполковник медичної служби Василь Савич, робота полягала в отриманні практичного досвіду з кваліфікаційної та спеціалізованої медичної допомоги. Інтерни-хірурги брали участь в усіх оперативних втручаннях у відділеннях гнійної хірургії, ЛОРу, травматології.

Під керівництвом досвідчених лікарів стажери оглядали хворих, брали участь у консультаціях, проводили самостійний прийом. Доглядали післяопераційних пацієнтів до виписки, діагностували їх на військовій-лікарській комісії.

«Найбільш запам’яталась участь в оперативних втручаннях. Зокрема, операція щодо репозиції кісткових уламків перелому променевої кістки та накладання пластини», – розповідає стажер хірургічного відділення Микола Романчук, який родом з Острога.

Загалом впродовж останніх років в Рівненському військовому госпіталі лікарську практику отримали близько двох десятків слухачів першого та другого курсів Української військово-медичної академії. За добросовісне ставлення, старанність та ініціативність в навчанні їх було відзначено листами-подяками від імені керівництва медичної установи.

За інформацією прес-офіцера Міноборони України в Рівненській області Віктора Шубца.

Повідомляє прес-служба РОДА.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар